O společnosti

Milujeme módu

Vážené a milé, Vážení a milí,

Děkuji Vám předem za pozornost, kterou věnujete přečtení tohoto textu. Rád bych Vám v následujících řádcích sdělil svoji stručnou výpověď o filozofii firmy, kterou jsem založil v roce 1990 a která se po celou dobu své existence zabývá pouze jedinou, ale krásnou oblastí – oblastí luxusní pánské a dámské módy.


Každý člověk je osobnost, každý z nás je něčím výjimečný. Cílem obchodu onvi & onavi a Cielo bylo vždy ctít osobitost každého z Vás. Nechceme, aby od nás odcházeli unifikovaní a uniformní členové jakéhosi „stáda“, ale perfektně oblečení jednotlivci-osobnosti, kteří věří sami sobě a svým pocitům. My se pouze snažíme z hlediska našich mnohaletých zkušeností s módou a oblékáním každé jednotlivé zákaznici a každému jednotlivému zákazníkovi při výběru poradit a provést ho spletitostí různých módních variant, materiálů, barev, značek k jeho naprosté osobní spokojenosti.
 

Abychom byli schopni Vám dobře poradit, procházejí všichni naši zaměstnanci pravidelným proškolováním. Manažeři obchodů s námi jezdí do zahraničí na veletrhy a na výběry kolekcí. Tím se stávají kompetentními, „své“ zboží tak velmi dobře znají, zkušenosti předávají přímo na své kolegyně a kolegy a všichni dohromady v našich prodejnách tak tvoří tým, kterému můžete při Vašem výběru důvěřovat.
 

Nikdy jsem neměl v plánu (a také jsem to neudělal) otevřít obchod, ve kterém byste našli pouze jednu značku. Mám tak možnost Vám v butiku onvi & onavi a Cielo nabídnout daleko širší sortiment zboží. Mohu Vám představit více možností barev, střihů, kolekcí, protože každá ze značek, které u nás najdete, je něčím jiná, má zkrátka svůj rukopis i filozofii. Najdete u nás jak značky, které jsou mediálně velmi známé, trendové a zajímavé, tak i značky, které veškerý svůj um i finance vkládají po celou dobu své existence do vývoje a zlepšování produktu a patří k nejkvalitnějším ve svém oboru. Je pouze na Vás, který přístup výrobce ke značce a produktu je Vám sympatičtější. Výběr správných značek pro obchody onvi & onavi a Cielo je i pro nás velkou výzvou, a proto jejich portfolio poměrně často rozšiřujeme, nebo měníme.

Vím, že ne vždy se všechno podaří  k úplné spokojenosti všech Vás – našich zákazníků, ale věřte mi, že se já i všichni spolupracovníci snažíme po celou dobu existence obchodu onvi&onavi a Cielo řídit následujícím mottem:

„Nejdůležitější člověk ve firmě onvi&onavi a Cielo je zákazník“.

 

Mám ohromnou radost, že mnozí z Vás, a neustále Vás přibývá, si vybrali právě obchod onvi&onavi a Cielo a zůstávají našimi stálými a věrnými zákazníky. Za to Vám velmi děkuji.

A Vám, kteří teprve hledají v ohromné záplavě nabídky mnoha obchodních domů, obchodů, obchůdků, butiků, nákupních center a galerií „tu pravou prodejnu“, bych rád vzkázal: „Pojďte to k nám zkusit, třeba se Vám u nás bude líbit.“

Srdečně vítáni jste ale úplně všichni.

Přeji Vám vše dobré a těším se na Vás

 

Petr Nebeský

Kašmírová vlna je jednou z nejluxusnějších přírodních textilií.